HP 65w Original Laptop Charger – 19.5V 3.33A Genuine AC Power Adapter ( Blue Tip ) FOR MODEL : HP Pavilion 15-BA065NA
  • HP Smart AC Power Adapter
  • 100% Genuine Original HP Product
  • Specifications : ( 19.5V 3.33A ) 65W (Blue Pin)
  • Buy Only if Require 65W Adapter.
  • 90W Charger is Available Separately.( Check Link at Bottom of this page )
  • Pin Size: 4.5 mm x 3.0 mm (Check Photographs)
  • One Year HP Direct Warranty
  • Complimentary: Three Pin Power Cord (No Warranty)
  • Supplied Model no may Vary. Specifications will be the Same.
266 People watching this product now!
SKU: HP65WHS0402563 Category:
Description
Additional information
Weight0.5 kg
Dimensions30 × 15 × 5 cm
Adapter Pin Size
Battery Cell4 Cells
External Battery
ColorBlack
Power Cord Three Pin India Plug Complimentory
Condition
Reviews
Customer reviews
No reviews found
No reviews match your current filters. Try adjusting or clearing your filters to see more reviews.
Be the first to review “HP 65w Original Laptop Charger – 19.5V 3.33A Genuine AC Power Adapter ( Blue Tip ) FOR MODEL : HP Pavilion 15-BA065NA”